KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11755575
nr 1175 5575
Josef Lund
(1898-1969), Sverige
Blandteknik, 2 st, Signerade, 8x11,5 cm respektive 12x14 cm
Josef Lund, svensk bildkonstnär född 1898 i Stockholm, död 1969.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 april 2018
kl 18:36:31
16/4 11:59:45
Josef Lund
Läs mer om Josef Lund